TECHNIK UR

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-05-12

TECHNIK UR

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

TECHNIK UR

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UR

Nr ref.: TECHNIK_UR/2022
Miejsce pracy: Bogumiłów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
– Diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn.
– Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych.
– Realizacja okresowych przeglądów urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem prewencji.
– Udział w modyfikacjach oraz rozwoju obecnie stosowanych rozwiązań technicznych.
– Dbanie o powierzony sprzęt ochronny, narzędzia i elektronarzędzia.
– Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń, naprawy i wykonywanie części zamiennych.
– Udział we wdrażaniu i praca z systemem TPM.
– Opieka nad parkiem maszynowym.
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz dyżurowym.

Wymagania:
– Wykształcenie min. średnie techniczne.
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
– Wiedza z zakresu budowy maszyn produkcyjnych.
– Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów.
– Samodzielność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.
– Dyspozycyjność – praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany.

Oferujemy:
– Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
– Stabilne warunki zatrudnienia.
– Wynagrodzenie zasadnicze 5000,00-6000,00 zł brutto zależne od doświadczenia i umiejętności.
– Premia produkcyjna.
– Dopłata za dojazd!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: recepcja@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty