ELEKTRYK (NIEMCY)

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-05-12

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: ELEKTRYK/NIEMCY/2022
Miejsce pracy: teren całych Niemiec, głównie: Lipsk, Monachium, Sztuttgart, Frankfurt.
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Wykonywanie instalacji elektrycznych.
– Konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych.
– Ocena stanu technicznego instalacji oraz urządzeń.

Wymagania:
– Wykształcenie kierunkowe lub kilkuletnie praktyczne doświadczenie w zawodzie.
– Umiejętność czytania planów i dokumentacji technicznej.
– Chęci do pracy.
– Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
– Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
– Mile widziane zespoły dwuosobowe lub większe (jedna osoba powinna znać język niemiecki).

Oferujemy:
– Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony.
– Wynagrodzenie ponadtaryfowe od pierwszego dnia pracy.
– Możliwe cotygodniowe zaliczki.
– Stawka początkowa 14,50€/h brutto + dieta dzienna 25,00€ – 50,00€ netto.
– Pomoc w organizacji zakwaterowania.
– Do 30 dni płatnego urlopu.
– Dodatek urlopowy i na święta.
– Zeitkonto (wymiar godzin ustalany indywidualnie).
– Odzież roboczą i niezbędne narzędzia.
– Możliwość korzystania z firmowej floty pojazdów, również na zjazdy do Polski.
– Na życzenie pracownika dodatkowy, firmowy program emerytalny.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerami telefonu: +49170-7628732 lub +49341-4422-4700 (można rozmawiać w języku polskim) lub pod adresem mailowym: gajewski.jaroslaw@dk-technik.com.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Niemcy

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: recepcja@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty