TECHNIK NAPRAW

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: TECHNIK_NAPRAWY/2022
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Utrzymanie ciągłości linii produkcyjnej.
– Przeglądy techniczne oraz naprawa urządzeń produkcyjnych (komputerowe systemy pomiarowe, urządzenia elektryczno-pneumatyczne).
– Analiza i raportowanie problemów na liniach produkcyjnych.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Ukończona szkoła średnia (elektryka/elektronika, mechatronika).
– Podstawowa znajomość języka angielskiego.
– Dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
– Wynagrodzenie 3010,00zł brutto – 4500,00 zł brutto (zależne od posiadanego doświadczenia) + 200 zł brutto premii za dyspozycyjność.
– Bezpieczne warunki pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: kadry@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty