PRACOWNIK PRODUKCJI/WERYFIKATOR

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: WERYFIKATOR/AGP/2022
Miejsce pracy: Żłobnica, ok. Kleszczowa
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na w/w stanowisku:
– Prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn.
– Sortowanie elementów metalowych.
– Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:
– Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane czynności.
– Dyspozycyjność – praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku.
– Sprawność fizyczna.
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
– Umowę o pracę tymczasową na pełen etat.
– Wynagrodzenie 3284,00 zł brutto + premia uznaniowa po trzech miesiącach.
– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kleszczów

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: recepcja@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty