PRACOWNIK PRODUKCJI - Niemcy - miasto Tonisvort

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr ref.: DE_K0068_213
Miejsce pracy: Niemcy-miasto Tonisvort (obok Krefeld)
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Praca przy pakowaniu, etykietowaniu produktów w przemyśle mięsnym.
● Czyszczenie maszyn i przygotowywanie towaru.
● Przestrzeganie przepisów sanitarnych i bhp.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem.
● Doświadczenie zawodowe: nie, pracownicy są szkoleni / instruowani.
● Znajomość języków obcych: podstawy, poziom A1.
● Prawo jazdy: nie jest wymagane.
● Samochód: dojazd jest zapewniony, koszty dojazdu są odejmowane od wynagrodzenia.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony.
● Okres próbny: nie ma.
● Godziny pracy: 40 godzin / tydzień.
● Gotowość do pracy zmianowej: 3 zmiany; 6-14; 14-22; 22-6, praca od poniedziałku do piątku. Praca w temperaturze od 6 do 10 stopni Celsjusza.
● Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO: od 11 EURO, 1800-2000 EURO brutto na miesiąc tj. 1400- 1500 EURO netto/ miesięcznie.
● Dopłaty: brak diety.
● Zakwaterowanie: zorganizowane, koszt miesięczny 350 EURO
● Opieka / Instrukcja: Będziesz pod opieką w języku polskim.
● Sprzęt / odzież robocza: zapewniona przez pracodawcę.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Bełchatów

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: kadry@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty