PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: PR_POM/AGP/2022
Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na w/w stanowisku:
– Prace pomocnicze w transporcie wewnątrzzakładowym.
– Czynności przygotowawcze związane z wysyłką towarów.
– Prace pomocnicze przy produkcji.
– Inne prace i czynności zlecone w ramach bieżących potrzeb zamawiającego.
– Utrzymywanie części używanych do produkcji w czystości.
– Zgłaszanie niezgodności w procesie.

Wymagania:
– Uprawnienia na wózki widłowe UDT – warunek konieczny.

– Chęci do pracy.
– Umiejętność pracy w zespole.
– Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
– Pracę od poniedziałku do piątku.
– Wynagrodzenie 20,00zł brutto/h na okresie próbnym, po okresie próbnym 22,00zł brutto/h.
– Stabilne warunki zatrudnienia.
– Miłą atmosferę pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rogowiec

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: jakub.pajkert@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty