OPERATOR MASZYN - WOLA KRZYSTOPORSKA

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Nr ref.: OPERATOR_MASZYN/WK/2022
Miejsce pracy: Wola Krzysztoporska – 17 km od Bełchatowa
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na w/w stanowisku:
– Prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn.
– Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn, zgodnie z przyjętym standardem.
– Kontrola jakości wyrobu.
– Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:
– Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane czynności.
– Dyspozycyjność – praca na 3 zmiany.
– Wykształcenie min. zawodowe.
– Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym.

Oferujemy:
– Umowę o pracę.
– Wynagrodzenie docelowe: 4000 zł brutto (w okresie próbnym trwającym od miesiąca do trzech miesięcy wynagrodzenie podstawowe. Po okresie próbnym – wynagrodzenie + premie).
– Premia Wielkanocna: 500 zł netto.
– Premia Bożonarodzeniowa: 500 zł netto.
– Dopłaty do pracy w godzinach nocnych.
– Szkolenia stanowiskowe i podnoszenie kompetencji.
– Kawę i herbatę za darmo.
– Możliwość awansu na stanowisko lidera produkcji.
– Konkursy z nagrodami dla pracowników.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: agnieszka.sztajerowska@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wola Krzysztoporska

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: agnieszka.sztajerowska@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty