LIDER PRODUKCJI

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Nr ref.: LIDER_PROD/2021
Miejsce pracy: Wola Krzysztoporska
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym.
– Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP w zakładzie.
– Nadzór nad jakościową i terminową realizacją planów produkcyjnych.
– Rozwiązywanie bieżących problemów.
– Przestrzeganie ustalonych parametrów i standardów pracy.
– Wypełnianie dokumentacji i raportów produkcyjnych.
– Nadzór nad szkoleniami podległych pracowników.
– Dbanie o porządek i ład w zarządzanym obszarze.

Wymagania:
– Wykształcenie min. średnie.
– Min. roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym – warunek konieczny.
– Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.
– Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
– Umowę o pracę.
– Wynagrodzenie: 5000 zł brutto.
– Premia Wielkanocna: 500 zł netto.
– Premia Bożonarodzeniowa: 500 zł netto.
– Premia za polecenie nowych pracowników (od 300 do 500 zł).
– Dopłaty do pracy w godzinach nocnych.
– Szkolenia stanowiskowe i podnoszenie kompetencji.
– Kawę i herbatę za darmo.
– Możliwość awansu na stanowisko kierownika produkcji.
– Konkursy z nagrodami dla pracowników.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wola Krzysztoporska

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: agnieszka.sztajerowska@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty