INŻYNIER JAKOŚCI

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: INŻYNIER_JAKOŚCI/2022
Miejsce pracy: Kleszczów
Rodzaj pracy: praca stała

Dynamicznie rozwijająca się europejska firma, dla swojego zakładu w Polsce, poszukuje ambitnego Inżyniera jakości. Spółka zajmuje się produkcją metalowych elementów dla przemysłu motoryzacyjnego.

Zadania na danym stanowisku:
– Zarządzanie niezgodnościami zewnętrznymi do dostawców/ od klientów (prowadzenie procesów reklamacyjnych).
– Zarządzanie wyrobem niezgodnym (analiza defektów, raportowanie danych związanych z produktem niezgodnym, definiowanie działań korygujących/zapobiegających, przygotowywanie instrukcji sortowania).
– Tworzenie dokumentacji jakościowej (plan kontroli, specyfikacja jakości, dokumenty PPAP).
– Przeprowadzanie/udział w auditach wewnętrznych i zewnętrznych (audity klientów, dostawców, jednostki certyfikującej).
– Wsparcie produkcji w obszarze jakości.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z jakością.
– Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży motoryzacyjnej.
– Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (5WHY, 8D, PARETO, ISHIKAWA, FMEA, SPC).
– Dobra znajomość rysunku technicznego.
– Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
– Umiejętności analityczne i komunikacyjne.
– Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym.
– Mile widziane doświadczenie w procesie PPAP.
– Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (rozwiązywanie reklamacji od klienta).

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Umowa pracę na pełen etat.
– Udział w szkoleniach rocznych i wstępnych.
– Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
– Praca dająca możliwość zdobycia doświadczenia w branży motoryzacyjnej.
– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz premie.
– Pakiet świadczeń socjalnych (spotkania integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku, premie i paczki świąteczne).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: jakub.pajkert@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty