Wola Bykowska! Pracownik magazynu - od zaraz!

Oferta pracy dodana przez: Krakow Workhouse4you, w dniu: 2023-09-05

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER - kompletowanie zamówień

Lokalizacja: Wola Bykowska, woj. łódzkie
Wymiar: zlecenie od niedzieli do piątku
Stawka: 23,50 - 25 zł/h brutto + PREMIA

Oferujemy:

  • współpracę od niedzieli do piątku (około 2 niedziele w miesiącu) w systemie zmianowym,
  • stawkę godzinową wynoszącą 23,50 - 25 zł/h brutto + premia do 450zł,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • pełne szkolenie wprowadzające w pełnione obowiązki.

Zadania:

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem i pakowanie ich do kartonów,
  • wykonywanie zadań za pomocą skanera,
  • czynności manualne,
  • czynności porządkowe w magazynie.

Wymagania:

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • niekaralność,
  • pełna sprawność fizyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575449.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. "

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Wynagrodzenie: 23 - 25 zł/h brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 574575449, E-mail: krakow@workhouse4you.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty