Samodzielna księgowa 6000 zł

Oferta pracy dodana przez: Praca Employer, w kategorii: Finanse / księgowość

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Praca Employer, w dniu: 2021-01-27

Pełna treść ogłoszenia:

Nasz Klient działający w branży doradztwa i rachunkowości, którego centrala mieści się w Warszawie, ze względu na otwarcie nowego oddziału poszukuje pracowników na stanowisko

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 6000 zł/mc uzależnione od doświadczenia (zaprezentuj swoje doświadczenie a zaproponujemy stosowne wynagrodzenie),
  • zatrudnienie bezpośrednie u Klienta
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną i nieformalną atmosferę w pracy w młodym zespole,
  • duży zakres samodzielności
  • możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego i zajęciach sportowych.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów źródłowych zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym,
  • weryfikacja wprowadzonych już dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
  • kontrola poprawności sald kont bilansowych i wynikowych oraz rozrachunków z kontrahentami,
  • sporządzanie kalkulacji podatkowych oraz deklaracji CIT / VAT,
  • przygotowywanie i weryfikacja plików JPK,
  • przygotowanie sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby klienta,
  • raportowanie do GUS wg potrzeby,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz KPiR
  • aktualną i praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia.

Rekrutacje prowadzi EMPLOYER nr KRAZ 5381

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 691901051

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty