MONTER CO, WENTYLACJI

Oferta pracy dodana przez: Agencja Pracy Select, w dniu: 2022-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: DE_K0032_163
Miejsce pracy: Niemcy-Augsburg
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Wszelkie prace przy instalacji co, wentylacji, hydrauliki.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem
● Doświadczenie zawodowe: tak, doświadczenie jest obowiązkowe
● Znajomość języków obcych: Niemiecki, A1, A2
● Prawo jazdy: Tak, prawo jazdy jest wymagane, aby dotrzeć do pracy
● Samochód: potrzebny do dojazdów do pracy- mile widziane.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Miejsce pracy: Augsburg/ Niemcy
● Rozpoczęcie pracy: od zaraz
● Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: Nieograniczona – niemiecka
● Okres próbny: 3 miesiące
● Godziny pracy: 40 – 50 godzin/ tydzień
● Gotowość do pracy zmianowej: Zmiana dzienna od 7:00 -15:00
● Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO: 12 Euro, wychodzi 2000-2100 Euro na miesiąc netto
● Dopłaty: Dieta 28 € /dzień + premia świąteczna
● Dni urlopowe: 25 dni.
● Zakwaterowanie: Darmowe.
● Sprzęt i odzież robocza: zapewnione od pracodawcy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Augsburg

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 446323605, E-mail: recepcja@select-hr.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiotrków.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty